Ahmad tea Počet produktů: 29

Podkategorie

 • Čaje černé

  Naše variace Classic Tea černých čajů tvoří hýčkaný základ, na němž jsem začali jakožto společnost a jehož prostřednictvím jsme vybudovali naši pověst. Od začátku jsme chtěli vytvořit výjimečné čaje, čaje, který budou vyčnívat z davu, čaje, které dnes naši zákazníci vyhledávají pro jejich vynikající kvalitu.

 • Čaje zelené

  Naše řada zelených čajů vychází z klasické chuti originálního zeleného čaje a putuje od delikátnosti zeleného čaje Earl Grey až k ovocné chuti zeleného čaje s příchutí borůvek. Zelené čaje se hodí pro každou příležitost i náladu. Jsou zdravé a příjemně aromatické. Relaxujte se zeleným jasmínovým čajem s příchutí al fresco (pod širým nebem) a příjemnou květinovou vůní. Vychutnejte si osvěžující zelený čaj s příchutí máty a povzbuzující zelený čaj s citrónem. Kromě toho, že se díky nim budete cítit dobře, naše zelené čaje také dobře chutnají. Po tisíce let je zelený čaj uznáván pro své zdraví prospěšné vlastnosti, které zahrnují skutečnost, že jsou mimořádně účinným antioxidantem. Nyní si můžete užít těchto zdravotních výhod v čajích, které mají rovněž příjemné aroma.

 • Čaje ovocné

  Čaje s ovocnou příchutí nabízí skutečnou paletu příchutí, vůní, barev a nálad. Řadu z nich si lze vychutnat jako horké či ledové nápoje, samostatně nebo s jedním či dvěma kousky ovoce pro ještě lepší zážitek.

 • Čaje bylinné

  Bylinné extrakty společnosti Ahmad Tea představují soubor vysoce kvalitních bylinných čajů, které mají nesčetné terapeutické účinky a zahrnují nádherně ovoněné zážitky.

 • Čajové sady
na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 29 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 29 položek