Prodej kávy Pascucci, podpora prodeje, školení přípravy kávy, servis kávovarů

S prvotřídní italskou kávou za příznivou cenu získávají naši zákazníci také komplexní zaškolení, servis a podporu prodeje (platí pro odběratele kávy do kaváren, restaurací a kanceláří).


Předáme Vám důležité know-how:
 •          Žijeme v době požitkářské, proto dnes už nestačí jen „uvařit kafe“. Chcete-li, aby se k Vám zákazníci na kávu vraceli, je potřeba vyvarovat se mnohých chyb a nedbalostí. Našim zákazníkům tedy poskytujeme komplexní zaškolení do problematiky přípravy kávy, obsluhy a údržby kávovaru a mlýnku na kávu.

 

Zdarma Vám poskytneme venkovní reklamu:

Venkovní světelná reklama Pascucci                   Venkovní světelný poutač Pascucci - výstrč

Venkovní světelný poutač                    Venkovní světelný poutač - výstrčNový kávovar Vám vyladí zkušení odborníci:

 •          O zapojení u nás zakoupeného kávovaru a jeho synchronizaci s mlýnkem se Vám postará náš zkušený technik. Také Vám rádi poradíme, jak nastavit kávovar a mlýnek, aby Vaše espresso bylo vždy to pravé italské.

 

Pomůžeme Vám prodloužit životnost Vašeho kávovaru a udržet vysokou kvalitu podávané kávy:

 •          Životnost kávovaru a kvalitu kávy lze snadno ovlivnit, doporučíme Vám osvědčené metody, jak kávovar zabezpečit, aby Vám vydržel co nejdéle a bez zbytečných oprav.

 

Zajistíme servis do 48h i o víkendu:

 •          V případě, že se Váš kávovar i přes veškerou péči rozhodne stávkovat, jsou naši technici připraveni přispěchat na pomoc v rekordním čase 48h (včetně víkendů).

 

Ušetříte na dopravě:

 •          Ať jste odkudkoliv (v rámci ČR :)), na Vaši provozovnu zdarma dopravíme u nás zakoupený kávovar i mlýnek. Rovněž můžete využít dopravy zdarma na zakoupené zboží, dosáhne-li jeho hodnota alespoň 3000 Kč bez DPH. Při objednávce do 3000 Kč bez DPH Vám bude účtováno:
  GLS Dopravné + balné (při platbě předem převodem)            cena 120 Kč + DPH
  GLS Dopravné + balné + platba na dobírku                          cena 140 Kč + DPH

 

Budeme o Vás pečovat a inspirovat Vás:

 •          Přestože Pascucci je káva prověřená dlouholetou tradicí, stále hledáme způsoby, jak svůj sortiment a služby vylepšit. O novinkách a vychytávkách Vás bude průběžně informovat naše obchodní zástupkyně.

 

A co ještě dostanete?

 •          Máme pro Vás nachystanou řadu stylových reklamních předmětů a kavárenských doplňků. Rozsah podpory prodeje se odvíjí od typu spolupráce. Zeptejte se naší obchodní zástupkyně, co všechno Vám Pascucci může nabídnout!

Kontaktujte nás!

NÁŠ TIP: Nabízíme také výhodný splátkový prodej kávovarů. Bližší informace dle konkrétního typu poptávaného kávovaru Vám poskytne naše obchodní zástupkyně. 

Pozáruční servis kávovarů:

Servisní dispečink
Mobil: +420 603 196 018
+420 725 713 569 
E-mail: servis@tcbohemia.com

 

V prac. době 8.00-17.00 pondělí - pátek ............ 400 Kč s DPH 21%

Po prac. době 17.00-20.00 pondělí - pátek ........  500 Kč s DPH 21%

 

Výjezd .... 9 Kč/km s DPH (7,44 Kč/km bez DPH)

Kompletní ceník servisu ke stažení zde:  ceník servisu ke stažení